Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Órànként felèbredek este, mit...

Órànként felèbredek este, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tényleg óránként ébredek fel , mert mindig megnézem az időt. Sosem voltam jó alvó , de ez most viszonylag új.

Próbàltam már minden gyógynövényes kapszulát/teát, meditàltam alvàs előtt, relaxációs zenét hallgattam ... szóval minden sz-rt kipróbáltam, amit ilyenkor szoktak...

háziorvosom írt fel altatót. Azt kétszer vettem be eddig, mert nem akarok rászokni, meg igazából olyan fajta, ami az elalvást segíti ès nem az àtalvást. Szóval azzal is kb 4 órát aludtam csak àt felébredés nélkül. Igaz az még mindig jobb, mint az óránkénti felébredés...

Szerintetek mit csináljak? Szedjem minden este egy hétig az altatót, h tudjon regenerálódni az agyam és esetleg “rászokjon” a belső órám àltala, h ne keljek fel ennyit? Van egyáltalán ilyen?:D

Az altató a ‘z’ kategóriás fajta (zolsana) szóval 1,5 óra a felezèsi ideje, ami miatt pilótàknak is adják jatleg -nél...

szóval nem egy erős cucc.



2020. máj. 23. 08:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És arra sem emlékszel melyik alvásközpontban voltál?
2020. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Győrbe jártam alvásszakértőhöz és ő utalt be Herceghalomra alvásvizsgálatra.
2020. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs, nem Herceghalom, hanem Törökbálint. Nem mostanában volt.
2020. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszi!
2020. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!