Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nekem tavaly szeptemberben...

Ha nekem tavaly szeptemberben volt egy epilepsziás rohamom akkor az elsőfokú munkaköri orvosi alkalmassági véleményt meg fogom kapni vagy nem?

Figyelt kérdés
Tavaly aztmondták, hogy egy év mulva kell kontrollra mennem, ha addig nem történik semmi és nem történt, de most találtam egy munkahelyet ahova kell egy ilyen alkalmassági. Nem veszélyes munka.

2020. máj. 23. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a munkakör pontosan?
2020. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Segédmunka, de igazából csak takaritani kell építkezéseken.
2020. máj. 23. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én orvos vagyok és nem adnám meg. Egy építkezés az veszélyes üzem tök mindegy hogy mit csinálsz.
2020. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt megértem, de 8 hónapja történt az eset és azóta semmi. Valószínűleg kiváltotta akkor vagy az, hogy nagyon sokat idegeskedtem 2-3 hétig előtte, vagy az, hogy előtte egy hétig tiszta lázas voltam.
2020. máj. 23. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

És le lett írva neurológus által, hogy provokált alkalmi roham volt? Készült EEG, MRI? Normálisan ki lett vizsgálva?


Egyébként szépen viszed az üzemorvoshoz az összes papírodat és ő eldönti.

2020. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen mindem volt. Úgy volt írva ha jól emlékszem, hogy "talán provokált roham". És ez volt az első így nem nyilvánították epilepszia betegségnek, hanem egyszeri, vagy alkalmi rohamnak.
2020. máj. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!