Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normàlis, hogy...

Szerintetek normàlis, hogy nem tettem túl magam a dolgokon?

Figyelt kérdés

Borzasztó tinikorom volt, nagyok sokat szenvedtem, a gimi ahova jártam, ott megkeserítették az életem( a tanárok nagyok szemetek voltak) rossz jegyeket adtak mindenre,otthon jópárszor vertek, de lelkileg folyamatosan terrorban voltam tartva.Nem szoktam a múltra gondolni, inkább csak együtt élek vele, mintha megsem történt volna.Volt egy 2 éves kapcsolatom, ő csak rájátszott ezekre a dolgokra, nagyon sokat szenvedtem mellette, sokat bántott( lelkileg).Most előtörtek bennem a régi emlékek és csak zokogok.

22/L



#normális #Mèg fáj
2020. máj. 28. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy barátnőim tartották bennem a lelket, ha ők nincsenek szerintem én sem lennék már :)) nekik is nehéz évek voltak amúgy:( hasonló gondokkal
2020. máj. 28. 17:51
 2/7 A kérdező kommentje:
Az exemről annyit, hogy megbánta a történteket, többször újra akarta kezdeni, de képtelen voltam rá, hiába szeretem a mai napig talán legbelül nagyon mélyen
2020. máj. 28. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hiába bánta meg. Szenvedtél mellette. Tehát nem elég, hogy a sulitól, a családodtól kaptad a pofonokat - de még tőle is. Ha szeretett volna, akkor fogta volna a kezed, ugyanúgy mint a barátnőid, de nem tette! Ha eszedbe jut, hogy te még valamennyire szereted, gondolj csak arra, hogy nem volt melletted amikor szükséged lett volna rá❤️ Ne sírj
2020. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De ezek szerint nem sikerült feldolgoznod a múltadat. Ha úgy érzed, hogy nem sikerül egy bizonyos idő múlva kérj segítséget, kár lenne egy életen át cipelni.
2020. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm cukik vagytok❤️

Igen gondoltam pszichológus segítséget kérni, egyetemen 4-5ös tanuló voltam nehéz szakon, míg a gimiben volt időszak hogy 3,8 volt az átlagom( úgy hogy előtte általánosba kituno voltam) szóval szándèkosan kaptam rossz jegyeket, mar a tanulastol is elvették a kedvem egy idő után szartam bele... és otthon emiatt ment részben a lelki terror a rossz jegyek miatt

meg barátom miatt is sokszor szar kedvem volt

2020. máj. 28. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Csoda, hogy túlèltem azt az időszakot, pokoli rossz volt ja és meg is voltam hízva bánatomban( végképp semmi önbizalmam nem volt), egyetemen jött helyre csak, le is fogytam végre boldog voltam, olyan volt otthagyni a gimit mintha a börtönből szabadultam volna
2020. máj. 28. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhez kéne menned.. egyedül nem fogsz tudni ebből kilábalni :/ Pszichológus + ha kell gyógyszeres kezelés. Semmi más nem tud segíteni rajtad, mert most egy olyan zsák téglát cipelsz a hátadon amik az évek során gyűltek fel és egyedül nem fogsz tudni megszabadulni tőlük.
2020. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!