Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik az elmúlt 1-2 évben...

Akik az elmúlt 1-2 évben voltak Tündérhegyen, tudnának véleményt mondani, hogy milyen bent lenni?

Figyelt kérdés

Tudom, sokszor feltették már a kérdést, de a mostani tapasztalatok érdekelnének.

Minden érdekel, bármiről írhattok.


2020. máj. 30. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak beépített és különálló szekrények, azok a régi módi fehér szabványokat követő. Méretre annyi, hogy egy kabát és egy nagyobb bevásárló táska befér hosszában. Némelyiket be lehet zárni. Nekem konkrétan 2 szekrény kellett ahhoz, hogy beférjenek a cuccaim, de így sem minden- nem szólnak be, ha a bőrönd/táska elől marad. Persze ez függ a szobatársaktól, hogyan egyeztek meg, nálunk ebből nem volt semmilyen probléma + így is van még üres szekrény. Van 1 asztal, plusz székek, ezeken kell inkább osztoszkodni.


Egyébként nincsenek lopások, a szobákat hétvégére úgy is zárják, ha csak éppen nem befogadó szoba. Nem tudok olyan esetről, hogy bárkinek is a cucca eltűnt volna.


Nekem 2 laptopom is szabadon volt, meg volt olyan is, hogy más kint hagyta közös helységekben, és semmi baja nem lett.

2020. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Tudna valaki esetleg egy frissebb választ adni mindenre? Október elsején költözök be és nem tudom, hogy a kimenetelen vannak-e megszorítások.
2020. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a Covid miatt a hétvégi hazamentelek így állnak: Az egyik héten a T1-es pavilon, a következőn pedig a T2-es pavilon szállói mennek haza.

A nagycsoportból középcsoport lett: külön van a T1 és a T2, az egyik pavilonnak 9-től, a másiknak 10-től. Ez cserélődik. A pénteki elmarad azt hiszem, és a bennmaradósoknak pedig szombaton lesz.

Az egyéni konzultációk hossza visszaállt a régi rendre- 30 percre.

Amúgy kb. minden változik hétről-hétre.

2020. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valami friss infó azóta?
2020. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!