Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelenthet, ha pár hónapja...

Mit jelenthet, ha pár hónapja érzelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nem érintettek meg mélyen sorozatok, filmek, zenék, persze szerettem a sztorijukat, együtt tudtam érezni a dalszövegekkel, de nem érintettek meg annyira, hogy egyik pillanatban nagyon élvezzem őket aztán meg sírjak, vagy egy sorozatban annyira együttérezzek egy karakterrel, hogy sírjak akárhányszor történik vele valami rossz. Volt, hogy annyira együtt tudtam érezni egy dalszöveggel, hogy sírtam, bőgtem majd pánikrohamot kaptam. Ez egy pár hónapja tart. Először azt hittem, hogy biztos csak azért, mert menstruálni fogok, de a menstruációm csak 2 hétre rá jött meg és utána is folytatódott. Terhes biztos nem vagyok mivel, mint említettem menstruálok illetve nem élek nemi életet

2020. máj. 31. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:
depresszió?
2020. máj. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet egy korszak, vagy valami van a tudatalattiddal, de az is lehet, hogy egyszerűen mindenkit megérintenek. Btw az emo az érzelmek szabadjára engedéséről szól, ha érdekel ;P
2020. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változtál ennyi
2020. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!