Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes TB alapú vagy magánps...

Ingyenes TB alapú vagy magánpszichológust ajánlotok ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mi a problémád?
2020. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát lelki problémák, úgy gondolom elég súlyosak, de nem szeretnék 3 hónapot várni, mire sorra kerülök..
2020. jún. 2. 00:31
 3/18 anonim ***** válasza:

azt gondoltam, hogy lelki problémák, de kicsit részleteznéd?

depresszió, szociális fóbia, kiégés, életvezetési gondok ... ?

2020. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
pfff. Nos rengeteg minden: olyan jelenleg középsúlyos szociális fóbia, ami felerősödik ha emberek között vagyok, pánikbetegség, ami akkor tör rám, ha emberek között vagyok. Identitásválság, nem tudom ki vagyok, nem tudom magam meghatározni. Nem vagyok tisztában a vágyaimmal/vagy nem merem kimondani. Családi problémák, egyik szülővel nem feltétlen mindig harmónikus viszony, régebbi traumák. Szabálykövetés, vagy autonómia ? Alacsony önértékelés, önbizalomhiány, ami nem csak úgy kialakult, sokan tettek róla, hogy azzá váljak. Követnem kell-e azt az utat, amit mások kiköveztek nekem, vagy legyek újító és makacs ? Istenkép olykor-olykor meginog, nem tudom létezik-e és mindig attól félek hogy ha rosszat teszek elítél engem. Nos, röviden és tömören ennyi... :D
2020. jún. 2. 00:47
 5/18 anonim ***** válasza:

mi a fenét puffogsz?

lentebb megtalálod azokat a szakembereket, akikhez lehet menni személyiségzavarral, és akikkel lehet skype-on is konzultálni (jelenleg majdnem az összes csak így fogad pácienseket), de ha gondolod, szűkíthetsz város szerint is

azért a személyiségzavart jelöltem szűrőnek, mert az sokkal kevesebben jelölik a pszichológusok közül - mint problémát, akivel lehet hozzájuk jelentkezni - mint mondjuk a szociális fóbiát vagy az önértékelési problémát

így ezt a mennyiséget egyesével is át tudod nézni, hogy ki az, aki megjelölte még a te problémáidat

sajnos az oldalon, ha több problémát jelölsz meg, akkor összegzi a szakembereket, és nem szűkíti azokat

azért nem írtam konkrét pszichológust, mert neked kell eldöntened, hogy ki szimpatikus, aki nekem bejön, nem biztos, hogy neked is


[link]

2020. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem "puffogok", légyszíves ne legyél velem ennyire lekezelő és cinikus.
2020. jún. 2. 01:05
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyrészt azért, mert nem ismerjük egymást, másrészt nincs szükségem ilyen dehumanizáló és megalázó hozzászólásra, harmadrészt egyáltalán nem építő jellegű.
2020. jún. 2. 01:11
 8/18 anonim ***** válasza:

lekezelő az te vagy velem

segítettem neked, amiben tudtam, utánanéztem, belinkeltem, és ilyeneket írsz, hát gratulálok

2020. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor miért kell olyat írni, hogy puffogok ? Úgy hogy nem is ismersz. Én nem engednék meg magamnak ilyen viselkedést.
2020. jún. 2. 01:15
 10/18 A kérdező kommentje:
Szóval ha ez a stílusod, inkább "lapozz tovább"
2020. jún. 2. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!