Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhető le az alkohol...

Hogyan győzhető le az alkohol utáni sóvárgás?

Figyelt kérdés
3 hete letettem a poharat, de a sóvárgás megmaradt és nem múlik. Aki leszokott, tudna taktikát javasolni, hogy hogyan tudnék ennek ellenkormányozni? 51/f
2020. jún. 2. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyél valamit az mindig megnyugtatja az embert
2020. jún. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs taktika, önuralom meg akaraterő van. Én is iszok, de minden 3.-4. hónapot kihagyom. 2 napig szar, aztán rendben vagyok. 50/f.
2020. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a figyelem elterelés válik be, meg az evés...
2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fókuszváltás, ahogy előttem is írták! És ezt ne úgy képzeld, hogy nem akarok inni, mert akkor csak azon fogsz kattogni. Inkább kezdj el azon gondolkodni, miért jó neked józanul maradni. Célkitűzés, pl torna, futás, bármilyen sport(lényeg, hogy jól érezd magad benne, ne kötelezőből csináld) festés, éneklés, írás, jóga, tai chi stb,. Olyan hobby, ami boldoggá tesz vagy mindig kiakartad próbálni, de sosem vágtál bele.
2020. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!