Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy pszichiátrián?

Milyen egy pszichiátrián?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki magától ment be? Mennyi időre? Segített valamit? Milyen gonddal?

#pszichiátria #Ott lèt
2020. jún. 2. 06:54
 1/8 ASegélyember ***** válasza:
100%
Én nem magamtól, a gyerekrész nem durva, de azért nem is jó.
2020. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Èn már felnőttkènt mennèk. Szerintem gyerekkènt se ártott volna amii velem törtèntek. Így elèg rossz lelkivilágom van amit már nem bírok. Szeretnèk egy utolsó esèlyt magamnak.
2020. jún. 2. 08:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem magamtól mentem, 2x voltam, első alkalommal kb 3-4 hét, második alkalommal 1 hét

nem igazán segített, bár az első alkalommal a krízist sikerült hárítani (öngyilkossági kísérlet miatt vittek be)

alapvetően meg a bpd (volt) a probléma

2020. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet feleslegesen fizetnék rá annyi pénzt?
2020. jún. 2. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a magán az teljesen más, melyik pszichiátriáról van szó?
2020. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nincs konkrét, Pesten és Parádon néztem.
2020. jún. 2. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

engem sztk küldött, hogy jó lenne ha ott állítanák be a gyógyszert, mivel nem hatott, amit felírt.

semmi extra nem volt, bementem magamtól, nyílt osztályon voltam, beszélgettem egy hosszút a kezelőorvossal elmondta, hogy itt csak gyógyszert állítanak be semmi mást, mivel nincs más, és ha ez megvan tovább küldött pszichoterápiás osztályra.

igazából minden nap volt valami foglalkozás (untam), de a gyógyszereket beállították, tehát semmi olyan nem volt, hogy őrjöngő emberek lettek volna.

legtöbben depressziósok voltak vagy ilyen furcsák (szerintem skizofrén típus), meg szociális dolgokra várókat is oda helyezték.

a magán nem tudom milyen

2020. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most én se úgy képzelem, mint a zártosztályt meg a filmekben. Gyakorlaton voltunk zártosztályon, lekötve az emberek meg minden...
2020. jún. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!