Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék bekerülni kórházba...

Hogy tudnék bekerülni kórházba pszichiátriai osztályra?

Figyelt kérdés

Már voltam párszor, de akkor vittek a mentők. Jelenleg szar a gyógyszerelésem, nagyon rosszul vagyok alapjáraton is, viszont a vírus miatt a pszichiáteremet nem tudom elérni, eleve nem ért hozzá amúgy, nem dolgozik, most meg annyira se. Így beutalót nem tudok szerezni, amivel mehetnék kórházba. Más pszichiáterhez nem tudok átmenni, hozzá tartozom kerületileg, kérdeztem már egy csomót, hogy esetleg átvenne-e, de nem.

Hogy tudnék kórházba kerülni? (Nem akarok öngyilkossági kísérletet véghezvinni, nem is érzem a késztetést, szóval az nem játszik)


2020. máj. 28. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Magánrendelések is vannak, érdemes keresgélni, ott legalább fizetsz azért, hogy megfelelően dolgozzon. 😊
2020. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak, de pénzem nincs rá.
2020. máj. 28. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is beutaltak pszichiátriára, ha szükségesnek tartja.
2020. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, "beutalhat".
2020. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Házi orvosi beutaló szükséges. Elmondod neki mit szeretnél és miért és ô ad egy beutalót
2020. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha összepakolod a cuccodat egy sporttáskába és bejelentkezel az osztályon, szerintem akkor sem fognak elküldeni.
2020. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!