Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Más is van így?

Mi lehet ez? Más is van így?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, nincs bennem empátia. Pl most ez az amerikai eset se háborított fel, nem érzek késztetést, hogy fekete posztokat osszak meg mindenhol...

Vagy mikor volt a tv-ben, hogy autóbalesetben meghalt a csecsemő, mert az idióta anyja az ölében tartotta... semmi. Mondjuk, ha egy állatot bántanak, akkor igen, felmegy bennem a pumpa.



#empátia #Érdektelensèg
2020. jún. 2. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonlóan vagyok... Nyílván nem az a megoldás, hogy megöli az embert de senki nem tudja, hogy mi volt a teljes történet... Meg valószínűleg megbánta a rendőr, akkor meg az egész életére kihat a büntetés. Azért Isten nyugosztalja! Az állatokat én is sajnálom, azok 100%-ig ártatlanok. De egy ideje már én sem érzek nagyon semmi empátiát, sajnos.
2020. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mitől lehet, azt nem tudom, de én nem húzom fel magam, nem aggódok semmi miatt, ami nem érint engem, vagy hozzám közel álló embereket. Mondjuk az állatkínzás nálam is kivétel. Szerintem nem önzőség van emögött, (ekkora öngyűlölettel nem is lehetne) csak szimplán nem érdekel teljesen idegen emberek sorsa. Mire ezt a választ leírom, egy csomóan meghalnak, mégsincs hatással az életünkre.
2020. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Percenként 60-80 ember hal meg. És? Tök nyugodtan eszek, nézem a vígjátékot, vagy alszok.
2020. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Öngyűlölet?
2020. jún. 3. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyén fogalmaztam, bocsi, a saját esetemről beszéltem, nem rólad.

#2 vagyok.

2020. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja semmi 😂

De miért gyűlölöd magad? (Én sem vagyok elégedett, de a gyűlölet azért sok lenne)

2020. jún. 3. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!