Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 évesen vénasszonynak érzem...

22 évesen vénasszonynak érzem magam, fáradtnak az élethez?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mintha elfáradtam volna, "éltem elegetet ideje lenne eltávozni, lepihenni, örök nyugalomra térni"

NEM öngyilkossági gondolataim vannak... El vagyok fásulva.


Volt valaki hasonló cipőben? Tudnátok tanácsot adni hogy megszűnjön ez az érzés,állapot?


2020. jún. 3. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanígy vagyok én is.

Mindenki életében vannak ilyen szakaszok néha.

Egyszrűen az unalom, a sok felgyülemlett stressz, a negatív behatások.

Van, hogy tényleg már nem hisztizünk, csak szimplán kicsit beleununk.

Én most arra vettem rá magam, hogy a nyáron elmegyek majd túrázgatni, azzal is kicsit feledtetem a gondokat.

Ráadásul mozogtam is, tiszta haszon :D

Kitartást, lesz jobb is :)

2020. jún. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Többen is voltak ilyenek, de sokan, akik nem találtak kiutat, elmentek kínai, vagy ayuvédás orvoshoz, és lám, meggyógyultak.
2020. jún. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, egy laborvizsgálatot érdemes azért kérni a háziorvosodtól, mert lehet, hogy alulműködik a pajzsmirigyed. Az is levertséggel szokott jelentkezni.
2020. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom a 3-ashoz.

laborvizsgálat, mert lehet valami alul-túlműködés, vitaminhiány, ha minden rendben és tartósan fenn áll pszichológus.

amúgy igen, sokan vagyunk így, bár én idősebb vagyok, de nekem is voltak ilyen időszakjaim már fiatalon is.

2020. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!