Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevesebbet érek, mint a többi...

Kevesebbet érek, mint a többi ember. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Ezt nem én találtam ki ez tényleg így van. Már csak azért is mert mentálisan beteg vagyok, depressziós. amire gyógyszert szedek. Így meg persze hogy senki se lesz kíváncsi rám. De amúgy már gyerekként is kevesebbnek éreztem magam, mert kigúnyoltak, most felnőttként is így érzem.
2020. jún. 3. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csak gyógyszert szedj, hanem keress pszichológust is.
2020. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, ezt te találod ki. Csak a fejedben van ez a gondolat. Azért érzed kevesebbnek magad, mert önbizalomhiányod van. Az, hogy mentális betegséged van nem jelenti azt, hogy kevesebb vagy a másiknál. Javaslom, hogy keress fel egy pszichológust. Én is évekig hasonló cipőben jártam. Mióta terápiára járok elég nagy fordulatot vett az önmagáról alkotott képem és az önbecsülésem is.
2020. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!