Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vagyok képes anyukám...

Miért nem vagyok képes anyukámat közel engedni magamhoz?

Figyelt kérdés

Anyukám egyedül nevel engem és a testvéremet, apukánk meghalt.


Anyukámon látom, hogy nagyon magányos, hogy vágyik a szeretetre, amit csak tőlünk tud már megkapni



Viszont nem tudom miért, de nem vagyok képes valamiért közel engedni őt magamhoz,de nem direkt,mert belül nagyon szeretnék ott lenni neki, de a való életben nem megy. Valamiért mindig csak bántom, flegma vagyok vele, mindig felingerlem magam, egyedül hagyom és közben meg sírok a szobámban, hogy miért csináltam ezt, ha nem akarom.


A személyisegem nagyon érzékeny és sok szeretetet is igénylek, viszont nap mint nap ezt a szeretetet ami bennem van át is adom a barátaimnak ismerőseimnek, nagyon szoktam velük ezt érezteti, hogy mennyire szeretem őket és hogy milyen fontosak. Szeretem is ezt fordítva érezni, viszont ahogy anyukamra kerül a sor, nem tudom ezt átadni, sőt befogadni sem tudom tőle, még fel is ingerlem magam, pedig nem akarom, mert nagyon szeretem. Ő az aki a világon a legjobban támogat és szeret, semmi rosszat soha nem csinált, és emiatt, hogy én meg így bántom lelkileg nagyon rosszul érzem magam, rengeteget sírok emiatt.


Valaki megtudná mondani, hogy ez miért van és hogy hogyan tudnék ezen változtatni, mert egyszerűen elmodani nem tudom mennyire szeretnék, de nem megy



2020. jún. 3. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, apud elvesztése hogy hatott rád? Szerintem azèrt van ez, mert félsz, hogy anyud is bármikor elhunyhat. De ha ez megtörténik, akkor meg azért marod magad, mert nem voltál vele.
2020. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Részvétem.Szerintem is az lehet, hogy próbálsz eltávolodni tőle tudat alatt, azért, hogy az esetleges elvesztése a lehető legkevésbé fájjon. Illetve lehet, hogy csak simán a trauma hatására magadba fordultál és inkább zársz a külvilág felé. Adj magadnak időt!
2020. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!