Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan szinten üres és szomorú...

Olyan szinten üres és szomorú vagyok, anyukámat akarom. Valami pici megoldást kellene, hogy ezek enyhüljenek?

Figyelt kérdés
Volt egy komoly balesetem,és fizikailag is rosszul vagyok meg emiatt fokozódtak nagyon a fenti panaszaim is.Segítsetek légyszi. :'(
2018. szept. 11. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Mi van anyukáddal? Mi történt veled?
2018. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az édesanyád?
2018. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21.Komoly fejsérülés.Ő pedig halott.Én meg egyedül.Pontosabban a sérülés is azért lett,mert nem tudtam magam megvédeni egyedül az életben.
2018. szept. 11. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És apukád, testvéred, nagyszülők, nagynéni, unokatestvér, más rokon, barát?
2018. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyszülők halottak,testvér nincs,és tulajdonképpen senki nincs.
2018. szept. 11. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindig vannak nehezebb időszakok az életben,te elég szívós vagy ilyen fiatalon,hogy csak most van rajtad egy kis depresszió.Sajnálom,hogy ennyi minden rossz történt veled..

Most kórházban vagy?

2018. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy nem csak most van rajtam egy kicsi,és nem is kicsi van,és nem ks csak depresszió.Nem vagyok kórházban.Nem tudnak velem mit csinálni.Vagy megmaradok vagy nem.Igaz a tüneteim így is fennállnak hetej óta,nem javultak lényegesen.Nem véletlenül vagyok ennyire ki.
2018. szept. 11. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom akkor párkapcsolatod sincs,és barátaid?Akinek kicsit megnyugtatna a jelenléte?

Van ,aki ápoljon?

2018. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Segélyvonalat nem tudsz hívni? Ilyenkor a legapróbb kedves szavak is tudnak segíteni.


Csak annyit tudnék tanácsolni, hogy ne add fel. Nekem is volt egy nagyon nehéz korszakom. 5-6 éven keresztül depressziós voltam, nem volt jövőképem sem, borzalmas volt. Most túlvagyok ezeken, még mindig nehéz az élet, de senkinek sem könnyű. Ennek ellenére boldogabb vagyok, mint valaha. Rátaláltam a páromra, ő is sokat segített abban, hogy rájöjjek milyen értékes ember vagyok. Te is az vagy, csak nem látod, mert a depresszió megnyomorít mindent.


Amúgy rengeteg embernek segít az életmódváltás. Egészségebb étrend, mozgás. Járj el valami sportra, ott megismersz új embereket. Kezdj hobbikba, olvass. Járj el menhelyekre segíteni, ha van rá mód, mert a kutyák közelsége is gyógyító hatású. Legyél erős, ne add fel :)

2018. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8:Így senkinek nem kellek.Kinek is kellenék betegen?Valljuk be.Ilyen csak a család jó esetben.

Nincs,aki ápoljon.

#9:Köszi,kedves tőled,de a segélyvonalas is semmit nem tud tenni,egy idò után még frusztráló is,mert nem érdekel senkit mi van veled valójában.Csak a milliomodik telefonáló vagy.Egyébként meg nem tudok mozogni olyan durva a fejsérülésem.Mármint amúgy is nehézkes a séta is,de nem tudok sportolni.Sajnos itt a lelki okokat főleg a fizikai rosszullét okozza.

2018. szept. 12. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!