Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 9 hónapja tartó szédülékenység?

9 hónapja tartó szédülékenység?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagyok és 9 hónapja tartó szédülékenységgel küzdök a nap 24 órájában (nem forgó jellegű) amitől gyakran pánikrohamjaim is lesznek a tünet miatt. Rengeteg vizsgálaton átestem , neurológia, otoneurológia, nyaki ultrahang, fül orr gége, szemészet, koponya Mr minden jónak bizonyosult. De a tünet még mondig fenn áll. Szedtem paranassánt,frontint, tiapridalt, paretint, egyiksem használt sőt rosszabbodott az állapotom. Teljesen tanácstalanok mind az orvosok és én is mit tehetnék , most mihez kezdjek lehetséges lenne hogy pszichésen szédülök? Valaki volt vagy van hasonló helyzetben????

2020. jún. 5. 14:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

az a baj én nem vagyok orvos, így nekem sincs sok ötletem.

a pszichés gyógyszerek meg amiket szedtél főleg az antipszichotikumok elég erősek. de lehet másféle antidepresszánst kellene kipróbálnod mint a paroxetine

2020. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nagyon erősek voltak, utána nézek ennek a hatóanyagnak és persze megkeresem a kezelő orvosomat is. Bár nem sok mindent segített.

Megkérdezhetem hogy te milyen nyugtatót szedel ami segített neked?

2020. jún. 5. 15:49
 13/25 anonim ***** válasza:
én xanaxot szedtem, de az szinte ugyanaz, mint a frontin
2020. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm szépen a segítségedet!
2020. jún. 5. 15:58
 15/25 anonim ***** válasza:
Akkor most már bármikor megszülethet...:)
2020. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Szia! En 24 eves vagyok, hasonlo tunetekkel mint te, szedules, bizonytalansagerzes, neha ugy erzem mintha a fejemet is nehez lenne megtartani, panikrohamok, remeges, es neha olyan erzes mintha belul a fejembem nyomna valami. Eloszor en is a rendszertelen ciklusra gondoltam, hormonproblemara, pajzsmirigy, cukor. Semmilyen gyogyszert sem szedek. Jelenleg meg idopontra varok neurologiara. Kitartast es jobbulast!
2020. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is ugyen ezek a tünetek ahogy leírtad,köszi neked is kitartást és gyógyulást kívánok!
2020. jún. 19. 22:05
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha esetleg megtudtad mi az oka megírnád ?
2020. jún. 19. 22:06
 19/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A szedulesetek olyasmi mintha egy hullàmzó tengeren fekudnétej egy kis hajon? Vagy csak bizonytalanság érzés, az a “majdnem elájulok” félek?
2020. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nekem a nap 24orajaban van az a bizonyos bizonytalansagerzes mintha reszeg lennek, a szedulesem nem forgo, inkabb olyan mintha az agyam jobbra ballra dolne, ha ulok akkor elore hatra. Tegnap voltam pszichologusnal, azt mondta ezek altalaban pszichoszomatikus tunetek az esetek nagy %-ban nincsen szervi elvaltozas. Mindenesetre azert egy Mr-re, es egy eeg-re elmegyek, meg persze egy vervetelre.
2020. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!