Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 9 hónapja tartó szédülékenység?

9 hónapja tartó szédülékenység?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves lány vagyok és 9 hónapja tartó szédülékenységgel küzdök a nap 24 órájában (nem forgó jellegű) amitől gyakran pánikrohamjaim is lesznek a tünet miatt. Rengeteg vizsgálaton átestem , neurológia, otoneurológia, nyaki ultrahang, fül orr gége, szemészet, koponya Mr minden jónak bizonyosult. De a tünet még mondig fenn áll. Szedtem paranassánt,frontint, tiapridalt, paretint, egyiksem használt sőt rosszabbodott az állapotom. Teljesen tanácstalanok mind az orvosok és én is mit tehetnék , most mihez kezdjek lehetséges lenne hogy pszichésen szédülök? Valaki volt vagy van hasonló helyzetben????

2020. jún. 5. 14:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Fekve is érzed? Fejed szokott fájni?
2020. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Igen fekve is érzem,a fejem nem mindig szokott fajni.
2020. jún. 25. 23:39
 23/25 anonim válasza:
En is erzem fekve is. En alapbol migrenes vagyok, de amiota vannak ezek a tuneteim azota van mas fajta fejfajasom is, a fejem tetejen es az egeszhomlokomnal mintha belulrol nyomna valami, nem eles vagy szuro fajdalom, egyenletes nyomo érzés
2020. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Utolso: es neked a szedules olyan mintha egy hajon hánykolódnál vagy lebegnél? Egyebkent a fejben ez a nyomo erzes nekem is van. Mar minden nap honapok ota. Szetfeszit a fejem, de a homlokom arcom is...

vszinu migren . Foleg, ha alapbol migrenes vagy... sajnos ez a sz-r tud ilyen 0-24 tuneteket produkalni, bar itt Europaban az orvosok ezt nem igazan hiszik el, szerintuk a migren = fejfajas roham ami elmulik es ujra jelentkezik...:’D

Ha tudsz angolul szivesen kuldok forumokat/youtube videokat, amikben emberek beszelnek arrol h mi segitett nekik vagy mik a tuneteik. (Mindnél vesztibularis migrent allapitottak meg)

Barmi is ez biztos vmi idegrendszeri “zavar”, ami vagy elmulik magatol vagy gyogyszerrel kell “kiiktatni” es megallitani ezt az ordogi kort..

2020. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Sztm mar leirtam ezt az osszes ilyen jellegu kerdeshez, es igerem nem megszallott vagyok , de annyira rossz, amikor az embernek maganak kell diagnosztizalnia magat, mert az orvosok egybol hazakuldik, h psziches...

Csakhogy nem minden betegseget lehet teszteken kimutatni, ahogy ezt sem.

23/24es valaszolo: sztm mi mar valtottunk par szot itt gyakorin uzenetben. Ha alapbol migrenes vagy en kérnék a dokitol vmi gyogyszert, amit megelozesre szoktak adni, nagy esellyel elmulasztaná a szedulest is! De nem egyik naprol a masikra! Lehet 1-2 honap is.

2020. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!