Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy a barátom azért...

Lehet, hogy a barátom azért nem tud úgy belém szeretni, mert Frontin-t kell szednie?

Figyelt kérdés
Orvosi előírásra szedi, kettőt reggel, egyet este,-azt hiszem, vagy fordítva.És néha Xanax-ot is szed, szintén orvosi.Két hónapja jártunk, picit nehezen tudtunk találkozni, mindkettőnk sokat dolgozik.Most teljesen váratlanul szakitott velem, minden előjel nélkül, hogy nem tud olyan lángolással szeretni, ahogy szerinte kellene.( teljesen olyan volt, mintha egy szerelmespár lennénk, és minden tökéletes lenne)Persze összeomlottam.Próbálok az okra rájönni, lehet hogy a Frontin miatt?

2020. jún. 5. 22:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Régebb óta szedi, mert egyszer a szívével gond volt, és kiütötték-majdnem meghalt.Két éve.Azt tudom, hogy elötte jött össze az akkori b.nőjével, és belé szerelmes volt, akkor még nem szedte.Két éve szedi, reggel kettő, este egy valszeg.
2020. jún. 5. 22:48
 12/23 A kérdező kommentje:
hát nem vagyunk bulizósak, kettesben töltöttük az időt, összebújva, szerelmesen.a szex tökéletes volt. mondom, ezért nem értem
2020. jún. 5. 22:52
 13/23 A kérdező kommentje:
És miután bevette reggel, végigdolgozta a napot sok kávéval, kertész, fizikai munka.
2020. jún. 5. 22:56
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Az osszes nyugtato tompit. Nem enged erezni!! Egy babba teszik vele az embert. Meg feledekennye meg egysejtuve.
2020. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jaj ne mondjatok már hülyeséget hogy bambává/egysejtűvé tesz illetve hogy nem enged érezni. Én is szedtem a szerelemre semmi hatással nincs főleg ha már ilyen régóta szedi. Szimplán nem szeret téged úgy Kérdező amit nagyon sajnálok:( de nem a gyógyszer a hunyó ezért.
2020. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Ja és a Xanax=Frontin csak más a név.
2020. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy csökkentheti a szexuális vágyat. Régóta szedem, de én még nem vettem észre ilyen tüneteket.
2020. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

4 mg rivotrilt szedek, hasonló mennyisgben szedtem frontint is, és se bamba, se érzelemmentes nem lettem, csak függő. Ugyanúgy szerelmes vagyok a férjembe, volt néhány antidepresszáns, amivel kevésbé éreztem, de hogy szerelmet/szeretet nem... még a hangulatstabilizátortól vagy antipszichotikumtól se volt.

Szerintem inkább van valami a háttérben, vagy mentális probléma vagy tényleg nem szeret.

2020. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
de gondolom a férjedbe előbb szerettél bele, és később kezdted el szedni ?..az nem mindegy..
2020. jún. 7. 14:03
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyógyszer miatt nem szeret téged ennyi. Ne a gyógyszert okold. Keress inkább valakit aki tényleg szeret téged.
2020. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!