Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek van légzési gondja...

Akinek van légzési gondja pánik és szorongás miatt, mit érez pontosan?

Figyelt kérdés

Nekem napok óta fennáll az, mintha annyira könnyű lenne a légvétel, hogy nem is érzem. Mintha nem tudnám tele szívni a tüdőmet sem. Orron keresztül is alig érzem a légvételt. Helyette fura savas szagot érzek.

Van refluxom is, aztán nem tudom nem e a savnak a gőze marta fel a légcsövemet és orromat. És amiatt nem érzem jól a légvételt. Ezzel kapcsolatban már írtam az oldalra.

Aztán beparázok, úgy érzem semmi levegő nem jön be, elkap egy ájjullás érzés, melegség. Aztán jobb lesz 1 órára kB, majd kezdi újra. Megint x órát jó a légzés, aztán kezdődik elölről. :( Már attól kezdtem el tartani, hogy a légző izmommal van valami?!! De azt oxigén szint kimutatná? Mert telefonba bele van nekem építve a mérő és órám is van ami méri és 98-99% az oxigén szintem akkor is, amikor van az érzés, hogy nem bírok beszivni semmi levegőt. Illetve mintha azok a szagok áradnának vissza a tüdőből a számba, amit beszivok. Lehet jó értelmetlenül írtam le a dolgokat, de az a baj nem is tudom, hogy magyarázzam el amit érzek. Van esetleg valaki így, vagy hasonlóan? Amúgy egy hosszabb út közben kezdődött el ez az egész. Aztán azóta minden nap rosszabb. :/


2020. jún. 9. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában mellkasi nyomóérzést mintha nehezedne oda valami.
2020. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni, mintha asztmás lennék. Hirtelen mintha összeszükülnének a légutaim, és erőlködve veszek levegőt. Szédülök is mellé rendesen.
2020. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, az a biztos. Inkább mondja hogy nincs semmi, minthogy valami komoly legyen ebből. Nekem ugyanilyen, csak enyhébb, és olyankor 0.2-4 fokot fel is megy a hőm (direkt megmértem). Ha megnyugszok elmúlik.
2020. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!