Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hete szorongásos tüneteim...

Sylvie40 kérdése:

Egy hete szorongásos tüneteim vannak, ami néha pánikolással is társul. Erős szívdobogás, hányinger, ami kíséri. Próbálkoztam Valeriana relaxal, illetve vettem citromfű teát is, György teát pontosabban. Kinek mi segített kilábalni, kigyógyulni ebből?

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichiáter meg a gyógyszeres kezelés, de mivel nálad csak egy hete van inkább keresd fel a háziorvost.
2017. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez sem jön ok nélkül. Próbáld megkeresni, kijavítani, elkerülni, v. belenyugodni. Mert aztán tényleg nem marad más, mint a gyógyszeres kezelés. Sok sikert.
2017. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Körzeti pszichológusnál lehetne kezdeni, annak kell lenni abban a körzetben a kórházban, amihez tartozol. A bogyókat hanyagolnám, vagy ha nem megy nélküle mindenképp beszélnék pszichiáterrel, viszont előtte mindenképp a pszichológust javaslom.
2017. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami oka van a szorongásodnak (munkahelyi gondok, szakítás, veszekedés, stb). Derítsd ki, hogy mi lehet, és azt próbáld megoldani, kezelni, vagy feldolgozni. A nyugtatók rövid távon (max 1-2 hónap) segíthetnek, de óvatosan, mert hamar hozzá lehet szokni, és az elvonás borzalmas! Én javasolnék rendszeres, könnyű mozgást (séta, bicaj), sok relaxálást, pihenést, kávé, alkohol elfelejtését átmenetileg, kellemes tevékenységeket, kreatív-figyelem elvonós hobbikat, könnyű olvasmányokat, zenéket, filmeket.
2017. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérj laborbeutalót az orvosodtól, nézze meg hogy áll a pajzsmirigyed. Lehetnek annak a tünetei is, a szívdobogás nekem remegéssel társult, a depimet már megszoktam, de mint kiderült, pajzsmirigyem túlműködik, ezeket a tüneteket okozhatja az is.
2017. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta jobban vagy?
2019. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!