Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » “Eltorzult” testkép helyett...

“Eltorzult” testkép helyett hogyan láthatnám magam reálisan?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, (nem egészséges módszerekkel sajnos)mégsem látom magamat vékonynak. Tudom valahol hogy kövér nem vagyok, de úgy érzem hogy még mindig kellene csökkenteni a testsulyomat.

Főleg az alkatomat kellene elfogadnom, és megbarátkozni a -szerintem, mások nem így látják- a combjaim vastagságával illetve a vádlim formájával.


Mit tegyek hogy pozitív legyen a testképem és alapvetően ne utaljám/érezzem rosszul magamat a bőrömben? :(

..16/L



2020. jún. 12. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Én 167 cmel voltam 50 kiló betegség miatt. Olyan sovány voltam, hogy kalóriadús étrendet kértek nekem az orvosok a kórházban. Nagyon durván nézhetsz ki. Minimum 55re fel kéne menni. Ha elkapsz valami betegséget annyi neked mert semmi tartalékod nincs. Ha nem is vagy még anorexiás de súlyos testkép zavarod van. Ilyen súly mellett semmid nem lehet már vastag meg kövér. Hanem tetszik az alakod akkor irány egy kondi terem és személyi edző aki segít abban hogy formáld a tested de ehhez hízni kéne első körben mert ilyen súllyal szerintem az edzést sem bírnád. Minimum egy dietetikushoz el kéne menni aki segít egy tapláló étrend kialakításaban mivel írtad hogy rossz módszerekkel fogytál.
2020. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindenkinek tökéletes az alakja. Bekélj meg vele. Viszont csinos ruhakkal mindent lehet kompenzálni. A te legnagyobb bajod az most hogy girhesen sovány vagy. 10 kilót magadra kéne szedni mert ilyen sovanyan mindegy mit veszel fel nem fog jól allni. Tapasztalat. Aztán inkább mozgással formáld az alalkod ne ehezéssel.
2020. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!