Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most tudatosult bennem, hogy...

Most tudatosult bennem, hogy testkép zavaros vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Főleg kövérnek látom magam (163/62), de rengeteg minden más nem tetszik magamon. Mások szerint már nem vagyok kövér (10 kilós fogyáson vagyok túl), de én még mindig ugyanolyannak látom magam. Egyre nehezebb a fogyás, az utolsó kilókkal küzdök.


Annyi szép lány van körülöttem akiért döglenek a férfiak, rám meg max a neten írogatnak, de azt nem veszem komolyan, mert még nem láttak élőben. Amikor új voltam a munkahelyemen, rajtam kívül még egy srác és 3 lány volt új. A fiú nagyon bejött nekem, ő pedig rá is hajtott szépen mind a 3 másik lányra, engem kihagyott. :) De ez csak egy példa volt a sok közül.


Hogyan mászhatnék ki ebből, hogy fogadjam el magam? Úgy érzem, már nem tudok hova változtatni...


23/L


2019. máj. 25. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Érződik, hogy szorongsz azért kerülnek inkább szerintem.
2019. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!