Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy borderline-os...

Milyen egy borderline-os anyaval felnoni?

Figyelt kérdés
Hogy sikerult megtanulnod ot kezelni es az altala okozott traumakat helyretenni? A valaszokat elore is koszonom.

2020. jún. 13. 22:17
 1/9 anonim válasza:
79%
1,5 év intenzív pszichoterápia (heti 2 ülés), stabil párkapcsolat, kemény munka a rossz örökség realizálásán. Így sem biztos, hogy 100%-os a siker.
2020. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát huh. Egyszóval xar.

Ha neked is hasonló édesanyád akkor sajnálom, vagy csak szimplán érdeklődsz?


LEginkább én egy halom pszicohlógiai könyvet olvastam, meg volt a "mérgező szülők" c. könyv is, meg CSernustól elég sok könyvet olvastam még. Aztán faterom is segített jó sokat meg nagymamám apai ágon mikor elköltöztem anyámtól már. Meg most voltam fél éve piszchológusnál 5x, az is egy eddig helyre nem tett dolgot segített megoldani.

A lényeg az hogy NEM TE VAGY A HIBÁS, hiába te vagy az utolsó rongy ember anyád szerint. Próbálj minél hamarabb elköltözni, bárhova máshova, szólj mindenkinek is hogy mi van, ne maradj egyedül ilyen helyzetben vele!

2020. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek részvétem, rám is ez vár ezek szerint.
2020. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm azoknak akik lepontoztak, nyilván nektek boldog gyerekkorotok volt és én vagyok a gyenge hogy le mertem ezeket írni, vagy mi?

ÉS hármas, te mire gondolsz?

2020. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy rendkívül rossz lehetett így felnőni, hogy ilyen szülőtök/szuleitek lehettek. Azért, az nem lehetett leány álom, és utána a csodálatos társadalom elvárásainak megfelelni.
2020. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát nem könnyű, de most legtöbb ismerősöm körében van valami "agybaj", ha nem ez akkor túlzott önzőség vagy más. 3 olyan családot ismerek ahol nincsenek mérgező játszmák egymás között, mindenhol van valami defekt,max nem ismerik fel :(

Persze vannak normális családok is, ha a tiéd ilyen akkor örülök, te a kivétel vagy :)


De igen, ahogy mondod, ez így van.

2020. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Álmaidban van normalitás erre felé. Most is ég a fejem, magas a vérnyomásom, mert ba... Az ideg.
2020. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám borderline narcisztikus volt, anyám egy roncs lett vele felnőve, jókora paranoid hajlammal.
2020. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetett megtanulni kezelni, dühfüggő volt, csak a konfliktusok létrehozásában érezte jól magát, vagy ha tiporhatott valakin a nagyi.
2020. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!