Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van, ha a pszichiáter...

Mi van, ha a pszichiáter elküld, hogy nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés
Evek ota szorongok mar lassan mindentol, folyamatosan hangulatvaltozasaim vannak, rettegek, hogy elkezdek hallucinalni, es szepen lassan tonkreteszem az egesz eletem, egyre gyakrabban vannak ongyilkossaggal kapcsolatos gondolataim, bar mar volt rosszabb is, de kivulrol ezek egyaltalan nem latszanak. De mi van, ha azt mondja, hogy ez csak hiszti, es a karanten mindenkinek nehez volt, vagy azt, hogy tomessem be a fogam, mert azert van ez az egesz? A hasam is sokszor faj.
2020. jún. 14. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy másikhoz, lehetőleg magánhoz.
2020. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

99,9% biztos vagyok benne, hogy nem fog ilyet mondani.


Ha mégis ez történik, tényleg váltsd le az idiótát.

2020. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket elmondod neki, amiket itt leírtál, akkor nyilvánvaló, hogy nem fog elküldeni azzal, hogy semmi bajod... Ilyen "csak hiszti" szövegeket meg szemléletet csak a mentális betegségek témakörében teljesen tudatlan, idióta, nagyképű emberek tolnak, pszichiáter szakorvosok nem!
2020. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog elküldeni, ebben biztos vagyok. Viszont a fogadat tényleg tömesd be, mert attól nagyon rosszul is lehetsz később!
2020. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem küld el, gyógyszert ír fel. Aztán havonta egyszer menned kell konzultálni.

Jobb esetben.

Rosszabb esetben felügyelt intenzív gyógyszeres és terápiás kezelést fogsz kapni. Utóbbinál szüneteltetned kell majd a sulit is, aztán újra kezdeni megint a félbehagyott osztályt.

A fogad miatt sokminden lehet, érdemes a pszichiáter előtt előbb a fogorvost meglátogatni.

2020. jún. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Szépen vázoltad a lehetőségeket, azt leszámítva, hogy JOBB esetben fog intenzív gyógyszeres és terápiás kezelést kapni.


Lehet, hogy félbe kell hagynia a sulit, de azért, hogy normálisan meggyógyulhasson, megéri szerintem kihagyni egy évet.

2020. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt nem hagyatják félbe a sulit senkivel! Ha valóban hallucinálna, vagy öngyilkossági kísérlete lett volna, esetleg ha képtelen lenne bemenni az iskolába a szorongás miatt, akkor valószínű, de erre simán gyógyszert fog kapni, meg ambuláns módon pszichológushoz küldik. A tinédzserek jó része nem járhatna suliba, ha ez így menne! Hangulatingadozás, öngyilkossági gondolatok, vagy akár önsértés eléggé gyakori, én magam is érintett voltam.
2020. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!