Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem minden téren tönkrem...

Úgy érzem minden téren tönkrement az életem és sírok, hónapok óta majdnem minden nap, hogyan lehet keresztüljutni ilyen mélypontokon?

Figyelt kérdés

máj. 1. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, keresztül jutni két szó. Nem láttam a könnyektől.
máj. 1. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Sehogy.


Sírjunk együtt! :(

máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem pont egy szó is lehet meg kettő is, jól írtad sírva :) Fel a fejjel, hátha éppen így sírva fog megjavulni az életedben valami. Kitartás neked.
máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem...Minden téren összevagyok omolva. Nem látok kiutat. Ez van sajna... 😔
máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már többször is volt ilyen.


Idővel jobb lesz.

máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy élet nem tud tönkremenni, csak a régi dolgokat nem tudja elengedni az ember. Nincstelenül öregen is képesek emberek feállni, mert egyszerűen akarják és nem adják el. Megszoktad a mostani életed, és az nem működik tovább, egy újat kell felépíteni.


Ha kell költözz el, válts munkát, kerülj új közegbe, ismerj meg új embereket, és hagyd magad mögött a múltat. Ez k.va nehéz, de ha megteszed egy új ember leszel és egy jó életed lesz!

máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sírás hasznos, hogy a feszültséget levezesd. Viszont lehet, hogy érdemes egy pszichológussal, vagy legalább néhány megértő jó baráttal átbeszélni a dolgokat. A kettőt viszont ne keverd össze! A barátok megértőek, támogatnak, jót akarnak, de egyáltalán nem biztos, hogy képesek a megfelelő módon kezelni a problémáidat. Egy jó pszichológus nem csak meghallgat és bólogat hozzá, hogy igen, milyen vacak neked most, hanem arról is van tudása, hogy továbblépni hogyan tudsz ebből a helyzetből. Milyen módon tudod az érzéseidet és a helyzetet megfelelően kezelni, hogy a jövőben ne még több problémát és traumákat okozzon, hanem segíteni tudja az életedet.


Nem szigorúan a pszichológiához kapcsolódik, de nekem Ryan Holiday: Az akadály maga az út című könyve és a Sztoikus nyugalmat a mindennapokra című gyűjtése is nagyon sokat szokott segíteni a különféle mélypontok leküzdésében. Érdemes lehet neked is megpróbálni. Nem biztos, hogy újat fog mondani, de segít helyre rázni a kizökkent gondolatokat és a problémák helyett a megoldások keresésére koncentrálni.

máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!