Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy meg...

Miért érzem azt, hogy meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy meghalok, ha elalszom. Olvasgattam ilyen kérdéseket, és ott azt írták a kérdezőnek, hogy nem fog meghalni. És mi van, ha én mégis meghalok? Ma tök jó napom volt, és lehet amiatt is, mivel nekem úgy szokott lenni, hogy ha történik velem valami jó, utána jön a rossz... Szóval, ugye ez nem lehetséges??

2020. jún. 14. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ne legyél paranoiás, aki mindentől fél, inkább élvezd az életet! :) Ugyan, miért halnál meg?
2020. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig se haltál meg
2020. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szolj, ha megis meghalnal
2020. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez butaság, szorongás miatt aggódsz ennyire. Nem csak alvás közben lehet meghalni. Apukámnak, aki idős 90.éves volt egy ilyen rögeszméje, hogy félt az éjszakáról hogy meg fog halni. Azt mondta neki az orvos, nappal is meg lehet ám halni papa. Nem lehet így élni, nem kell ezen agyalni. Más is bármikor meghalhat, mégsem szorong ezen, hanem vidáman él, és teszi a dolgát. Te is inkább légy vidám, ne tedd tönkre magadat ilyen butasággal.
2020. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!