Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valamiért úgy érzem, hogy...

Valamiért úgy érzem, hogy hamarosan meg fogok halni, rossz előérzeteim vannak. Mitől érzem ezt már 20 évesen?

Figyelt kérdés

Igazából nincs semmi betegségem (tudtommal) ami miatt meghalhatnék ebben a korban, leszámítva persze a baleseteket. De valamiért mégis úgy érzem, hogy nekem már nincs sok hátra. Nem azt érzem, hogy holnap már nem ébredek fel, nem pánikbetegség hanem, hogy csak néhány év.

Igazából nem félek a haláltól vagyis nem rettegek és nem akarom megakadályozni, sőt nem is bánnám de ez az érzés mindig ott lebeg felettem.

Más ennyi idősen nem is foglalkozik ezzel, én pedig már teljesen felkészítettem magam lélekben, akárcsak egy 80 éves.

(Fiú vagyok ha ez számít valamit?)



2018. jan. 23. 18:39
 1/2 Gábor t válasza:

Szia. Semmi képpen sem szeretném el bagatelizálni, az észrevételed.

80-ban születtem azt éreztem talán tiz évesen, hogy 96-ig fogok élni. Még párszor volt ilyen érzésem , de most ha vissza gondolok, el mosolyodok rajta, hogy még mindíg élek.

Nekem sem ezek a gondolatok ami meg határozzák a minden napjaimat, de néha pl. most eszembe jutott.

Érdekesnek találom, kicsit elgondolkodtatónak, De semmi több.

Szerintem sok embernek van ilyen gondolata, csak nem sokan beszélnek róla.

A 80 éves sejtem, hogy csak példa , de nagymamám 88 és jó egészségnek örvend, szerintem sokáig szeretne élni. :)

Egy nagyon kedves ismerősöm , régebben barátom , 4 éve boldogcsaládban élt , 2 éve meg halt,(nem balesetben):(

Szoval ne rágodj rajta sokat, fedezd fel a világot a hogy neked tetszik.

2018. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen érzésem, amikor depressziós voltam.
2018. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!