Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy veszélyes vagyok....

Félek, hogy veszélyes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve rengeteget szorongok azon, hogy akármennyire próbálkozom, nem tudom kiverni a fejemből a gyilkosságról szóló gondolataim. Félek attól, hogy egyszer meg fogok ölni valakit. Sokszor vannak irányíthatatlan dührohamaim, amik után undorodom magamtól, mintha nem is én lennék az, aki olyankor vagyok. Sokszor gondolok arra, hogy milyen lehet bántani másokat, a következő pillanatban pedig elborzadok attól, hogy juthat eszembe ilyen. Rettegek tükörbe nézni. Félek, hogy veszélyes vagyok másokra. Segítsetek könyörgöm.

2020. jún. 15. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Menj el valamilyen keményebb küzdősportra. Pl thai-box.

Ott egyrészt kiélheted az vágyad, hogy bánts valakit, másrészt megtanulod, hogy mire vagy képes, meddig mehetsz el az erőszakkal anélkül, hogy sérülést okoznál másvalakinek.

Hidd el, segíteni fog az önkontrollban.

2020. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Orvosi segitseg muszaj.

Nekem az a gyanum, hogy ezek kenyszergondolatok. Es az ilyen emberek pont nem szoktak masnak artani, csak ettol rettegnek. Viszont elviselhetetlenul rettegnek es ongyilkossagba is kergetheti oket.

Gyogyszerek hatekonyak erre, terapia az ido es esetleg sok penz, de persze a ketto egyutt lenne jo.

Keress segitseget.

2020. jún. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélgetned kellene szakemberrel
2020. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!