Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy egész...

Miért van az hogy egész életemben kívülállónak éreztem magamat? 19 éves lány vagyok. Eddigi életem során mindig volt 1-2 barátom, de soha nem volt még igazi.

Figyelt kérdés
Eddig bármilyen társaságba belekerültem , egyszerűen nem tudok beilleszkedni úgy érzem nekem nincs helyem ott. Furcsának érzem magamat, mintha nem lennék normális. Ez miert van? Néha szeretem önmagamat de máskor meg gyűlölöm. Ez lehet a baj? Úgy érzem magamat mint egy földönkívüli :D
2020. jún. 16. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem amit érzel. Próbáld meg jól érezni magad egy olyan társaságban is amir nem ismersz. Legyél kicsit nyitottabb mint amilyen az 1-2barátoddal vagy. Menni fog
2020. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia. Be kell hogy valljam mindig próbálkozok, néha kicsit már túl sokat is, és mikor rájövök, vagy bekattan az a fejemben hogy velem van a baj ezért nem tudok beilleszkedni, akkor mindig nagyon szomorú leszek
2020. jún. 16. 01:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ilyen ember van, ne érezd rosszul magadat emiatt.

Ugyanezzek a problémával küzdő szintén 19/L

2020. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagyon egyedül érzem magamat. Azt az 1-2 barátot ne úgy értsd hogy mindig mindenben mellettem állnak. Inkább úgy fogalmaznék hogy haverok. Nagyon rossz így egyedül.
2020. jún. 16. 01:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én os hasonlóan érzek 16/L
2020. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok, de mar nem probalok tarsasagokba beilleszkedni mar nem megyek ilyenekre mert ugyis csak feszengve ulnék ott csendben es alig varom hogy vege legyen. Inkabb kesesek egy egy embert tarskereson akivel beszelhetek cseten napiszinten es vagy tobb lesz belole vagy nem

33n

2020. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Update: azóta sincsenek barataim viszont qva jól érzem magamat egyedül :Dddd
2020. dec. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!