Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez utalhat e komolyabb problem...

KETTILA kérdése:

Ez utalhat e komolyabb problemara,vagy esetleg csak alvasparalizisem volt?

Figyelt kérdés

A este az agyamban lefekudtem aludni de egy radio musort halgattam amivel kapcsolatosan volt egy almom ami remalomnak indult es de ez utan mindenki elkezdett benne nevetni,megnyugodtam majd felkeltem. Megallitottam a lejatszast hogy eltudjak aludni normalisan. Alomba merultem azthiszem de pontosan nem emlekszem ra kinyitottam a szemem es egy egesz vonós zenekart hallottam jatszani a fejemben lassan epitettek fel a zenet, a vegere minden hang osszeert ,kaosz volt az egesz majd elhalgatott egy nagy sikitassal pedig vegzodott,osszemosodva egy vonat elrobogasaval. Nagyon megijedtem nemtudtam mozdulni de nemtudom hogy a félelem miatt vagy mi miatt. Ezekutan olyan volt az ágyam mintha az agy eltunt volna alolam de megis lelegzett ekozben mintha valaki huzna le a labamat az agyrol. Ez 2 x egymas utan lejatszodott mire megtudtam mozdulni de akkorsem akartam meg.


19/f


2020. jún. 16. 02:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak alom volt. A hatafon alszol?
2020. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!