Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin,egyszeri alkalom?...

Frontin,egyszeri alkalom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vannak gondjaim,olyan szintű szorongás, hogy megkeseríti az életem,minden területen, es már durva fizikai tüneteket okoz. Emellett már eljutottam arra a szintre, hogy teljesen cselekvőképtelennek valok bizonyos stresszhelyzetekben, leblokkolok, es ezert nem sikerulnek a dolgaim. (Pl.vizsga). Elkezdtem járni pszichiáterhez, és felírt nekem Frontint, de eddig úgy voltam vele, hogy nem szedem, mert nagyon gyógyszerellenes vagyok, és félek a mellékhatasoktól is. Viszont tegnap óta bizonyos okok miatt olyan szinten rosszul vagyok,szorongok, hogy az már elviselhetetlen, ennélmár úgy érzem bármit is okoz, nemlehet rosszabb. Az ilyen

Sedatif pc es tarsai sajnos már nem segítenek. Napi 3x1-et írt fel doki, a 0,25-ből, de en azért tartok tőle, hogy ez sok lesz. A kérdésem, hogy ha nem kezdeném el szedni rendszeresen, hanem csak most pl.beszednék egyet, egyszeri alkalommal, mert atmenetileg nagyon rosszul vagyok, azzal nagy bajt csinàlnék? Kérlek csak komoly válaszokat írjatok, trollkodást nem kérek!köszönöm!



2020. jún. 16. 07:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írt fel az orvos Frontint, de max 2-3 szemet veszek be havonta. Úgy érzem jó hatása van, de nem akarok hozzá szokni.
2020. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kezdd el szedni és ezzel párhuzamosan menj el terápiára. a probléma gyökerét kell megkeresni, a gyógyszer hosszútávon nem megoldás. de addig jót fog tenni, és annyira azért nem könnyű hozzászokni
2020. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is nagy ritkán veszek be egy fél szemet, ha nemtudok aludni. Nekem az is bőven elegendő, és természetesen nem szoktam hozzá.
2020. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Természetesen terápiára is járok mellette.
2020. jún. 16. 07:38
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2020. jún. 16. 07:39
 6/19 A kérdező kommentje:
Na most bevettem először egy félszemet. Egyelőre óvatos vagyok.
2020. jún. 16. 07:44
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Pont így fogsz függni tőle, hogy csak akkor veszed be, mikor tüneteket èrzel.

Jobb dolog orvos mellett szedni és csak reggeli/ esti rutin részeként bekapni.

2020. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Végig gondoltam, inkább úgy szedem ahogy az orvos javasolja, valóban.
2020. jún. 16. 12:34
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy most az elkövetkezendő hét lesz olyan az számomra, hogy ahhoz, hogy könnyebben átvészeljem, ez most kell. Nem vagyok rá büszke, de idáig jutottam, hogy már a nyomottság is jobb annál, mint amilyen szintű stresszt éltem át az utóbbi hetekben/napokban. nem szándékozom hosszú ideig szedni, mert tényleg még mindig tartok tőle. Jobban akarok lenni, de próbálom kibeszélni a gondokat a családdal/pszichológussal/pszichiáterrel, és sok mindent újraépíteni, újragondolni az életemben.
2020. jún. 17. 11:16
 10/19 A kérdező kommentje:
*a számomra
2020. jún. 17. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!