Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a pszichológusokról, akik mindenféle spirituális dolgot alkalmaznak, látnoknak, médiumnak tartják magukat, parapszichológiai módszerekkel dolgoznak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ezek szélhámos kóklerek.
2020. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak pszichológusi diplomával nem csinálhat terápiát, ahhoz terapeuta szakképesítés is kell, ami sok idő, és drága.
2020. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En úgy tudom, hogy a pszichológusoknak nem megengedett, hogy spirituális irányba tereljék a beszélgetéseket. Ami egyébként érthető is. En sima pszichológushoz soha többe nem is mennek, kizárólag pszichoterapeutahoz, voltam mar olyan pszichologusnal, akin konkrétan semmilyen szakértelemet nem éreztem. Nem tudom mit tanult annyi évig az egyetemen.
2020. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!