Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő után hat a Cymbalta...

Mennyi idő után hat a Cymbalta (duloxetine) nevű SNRI antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint 1 hónapja szedem a 60 mg-os cymbaltát. Az elején mintha valami javulást éreztem volna, de az szerintem inkább csak placebo volt. Lényegében semmilyen érezhető javulást nem érzek ahhoz képest, ahogy voltam a szedése előtt. Elméletileg 2-4 hét uán már hatnia kéne.. A pszichiáterem azt mondta, hogy semmi gond, van hogy akár 2-3 hónap is kell a javuláshoz, de persze válthatunk is. Érdemes lenne váltani vagy pedig normális, hogy még nem hat ennyi idő után?

2020. jún. 22. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én, ha van rá lehetőség, váltanék. Sose volt olyan, hogy két hónap múlva kezdett el hatni valamelyik antidepresszáns, meg eleve, addig szenvedni, hogy esetleg majd segít? Egyébként én a Dulsevia hatását két hét után már éreztem, de azért ez egyedi mindenkinél, azt azért vedd figyelembe.
2020. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!