Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nevezik azt az embert,...

Hogyan nevezik azt az embert, aki nem teljesen hipochonder, de "majdnem"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vannak valóban fennálló, krónikus betegségei, amelyekkel simán le lehet élni egy teljes életet, ő viszont évek óta folyton bele készül halni ezekbe, sajnáltatja magát miattuk, és bizonyos helyzeti előnyök megszerzésére használja őket?

Egy barátom ilyen, és bár én elviselem és a rendszeres panaszkodása is értő fülekre talál általam, de én is látom, hogy valami gond van. :-/



2020. jún. 25. 00:00
 1/1 gublug ***** válasza:

Szia.

A nevet erre nem tudom van e de teny hogy vannak emocionaliasan szenvedelyes tipusok akik bolhabol elefantot csinalnak.


Illetve van akinek olyan karmaja van, hogy elozo eletben barmit megtett, hogy figyeljenek ra es ezt most is magaval hozta. Mondja mondja a magaet h figyeljenek ra, hogy sajnaljak.

2020. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!