Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó napot! Van más is van úgy...

Jó napot! Van más is van úgy hogy egész héten rossz kedvű, ingerlékeny,ideges.Szóval elviselhetetlen!! Kivéve a szombat akkor mintha kicseréltek volna,mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mi az oka ennek? Depresszió vagy valami más phszihés lehet? Szeretnék változtatni már többször megpróbáltam de nem sok sikerrel.Esetleg valami jó tanács? Nem így szeretnék élni szinte alig nevetek, sírni nem is tudok pedig sok helyen olvastam hogy jót tesz mert utána könnyebb, állandóan csak a fanyar arcom van!

2020. jún. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utálod a munkádat és/vagy az embereket, akikkel közben vagy, ezért hét közben rosszul érzed magad. És vasárnap is, mert akkor már azon kattogsz, hogy hétfőn kell menni. Vagy utálsz mindenkit és szombaton azért vagy jól, mert otthon bekuckózól és senkivel, semmivel nem kell foglalkoznod.
2020. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a munkád az oka, az ottani légkör, kollégák, hogy nem szeretsz bejárni? Előző munkahelyemet gyűlöltem egész héten gyomorgörccsel jártam be, feszült voltam, sírhatnékom volt, hétvégén meg ugye nem dolgoztam akkor nyugi volt és én is tök jól elvoltam. Hálaistennek a mostaninál a 2 év alatt mióta ott dolgozom nem volt ilyen max. hét vége felé kevesebb a türelmem de az is a korán kelés miatt mert már fáradt vagyok.
2020. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A munkahelyem elég nyugis pár embert kedvelek is a munkatársaim közül,az elmúlt pár évben sokat kellett küzdeni a megélhetésért, családi viszályok ebből kifolyólag a munkatársaim elött le is aláztak rendesen voltak akik elhitték, nagyon rosszul esett!! Persze nem volt igaz. Kemény volt ebből is a tavalyi év,kiakartak semmizni persze mindent megoldottam de lehet fel is emésztett!De az igaz hogy szeretek bekúckozni itthon!De sokszor nagyon fáradtnak érzem magam 36éves vagyok!
2020. jún. 27. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem nagyon szeretem az embereket persze nem mindenkit de annyi csalódásért, Minden hol csak azt látni hogy kibeszélnek keresztbe tesznek,áskálódnak már a gyerekem is ezt érzi mert a kedves anyuka így neveli a játszópajtást 8évesek és tele vannak gyűlölettel,én meg magyarázhatom már most szegény gyermekeknek hogy mi ez valójában! Nagyon idegesítő!!
2020. jún. 27. 17:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és mindent elfelejtetek egyik percről a másikra még ezt is hozzá írni a másik kiírásomhoz!
2020. jún. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!