Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, ti hol és...

Pánikbetegek, ti hol és hogyan tudtok dolgozni? Ajánlanátok nekem valami megoldást?

Figyelt kérdés
Sajnos elég erős a depim és a pánikbetegségem ahhoz, hogy mindentől féljek, így, ahol pénzzel vagy sok emberrel kell foglalkozni, ott nem is merek dolgozni, idegen nyelvet sajnos nem beszélek, nehezen ismerkedek és nem bírom a csípkelődést, kritikát, így sajnos mindent nagyon magamra veszek, ezért sokszor nincs munkám, mert ez miatt nem kedvelnek vagy én annyira magamra veszem a dolgokat, hogy inkább kilépek, kérlek segítsetek, hogy hol tudnék elhelyezkedni!

2020. jún. 30. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség mélylélektani terápiával viszonylag gyorsan (8-15 terápiás óra) gyógyítható. Keressél integratív, vagy transzperszonális terapeutát.
2020. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem kilenc hónap alatt sikerült pszichológus segítségével leküzdenem a pánikbetegséget. Javaslom, te is keress fel egy szakembert. Sajnos, ez a fajta probléma különösen meg tudja nyomorítani az ember életét.
2020. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!