Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakivel egy borzalmas...

Ha valakivel egy borzalmas szexuális viszonyom volt, és olyan gondolataim vannak hosszu évek távlatából is, hogy meg akarom ölni, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos beleegyeztem egy idő után a szexbe, de csak mert a srác nagyon nyomult, én meg akkor teljesen össze voltam törve, az életemben történt egyéb események miatt, ö nagyon belém szeretett, én meg lefeküdtem vele, de valojában undorodtam, iszonyodtam töle. Olyan mentális kárt okozott ez bennem, hogy ugy érzem meg akarom ezt bosszulni. Konkrétan gyilkosság vagy öngyilkosság jár a fejemben, de ezt már nem birom igy történt, hosszu évekkel ezelött történt az eset. Ugy érzem h olyan belső feszültséget okoz, hogy ezeket a gondolatokat féken próbálom tartani, annyira tönkrement az életem ettől a rossz döntéstől.....ha béemivel tudtok segíteni, kérlek tegyétek meg. Egy lány

2020. júl. 1. 14:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyira megijesztenek ezek a gondolatok. Teljes romlásba taszítottam magam, kérlek segítsetek!!
2020. júl. 1. 14:54
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Pszihiáter
2020. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Szia. Szerintem engedd el ezt a dolgot elkell felejtened, igen hibáztál, de szerencsére nem lett belőle gyerek. Ez a szervezeted tiltakozása hogy egy olyan férfival feküdtél le akit sosem tudtál volna gyerekeid apjának elfogadni, de a dolog alaptalan, mert ugye védekeztetek, már rég nem része az életednek és nem maradt belőle semmi a rossz emléken kivül. Értsd meg hogy teljesen szabad vagy és ez csak egy természetes reakció arra hogy nem tekintettél rá férfiként.

Lépj túl, boldog lehetsz

2020. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. De hidd el ezen már én is nagyon sokszor végigmentem, hogy hál istennek, legalább gyerekünk nem lett, pedig amugy ö azt is akarta volna. Ugy érzem, hogy annyira a természet ellen valo volt, és a saját erkölcsi törvényeim ellen való, tényleg néha egy görög tragédia vagy egy regényhősnek érzem magam. Ki kellett volna lépnem belőle és nem tudom ezt elengedni, egyszerűen az agyam nem hagyja. Egyszerűen szerintem be is kattantam az egésztől kicsit. De ugyanakor szeretni akartam őt, akartam, hogy szeressem, de ettöl csak még jobban meggyülöltem. Nem tudom mit tegyek, csak hiányzik a régi élet, ami nem volt.problémamentes ugyan, de nem volt ilyen drámáktól terhelt, mint miota ezt elkövettem magam ellen
2020. júl. 1. 15:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy nem csak egyszer hanem vagy harmincszor történt aktus köztünk. Ö már öngyilkossággal fenyegetőzött, igazából ezerszer abbahagyhattam volna a dolgot kiléphettem volna belöle, de akkor pl ez volt. És annyira eröszakosan akarta az egészet. Nem bántott fizikailag, nem ütött, csak verbálisan volt ikyen iszonyat rámenős, leuraló, manipulatív típus, én meg túl gyenge voltam akkoriban, gyakorlatilag rongybabaként hagytam hogy dugjon, tulajdonképpen tök vágytam akkor a szeretetre, ls vhogy ezért..azt hittem talán én is belé szeretek majd, egyszerre voltam önzö, hülye, életképtelen, gyáva, az is rossz h tudom h ő már rég túljutott rajtam, boldogan éli az életét, én viszont a valójában nem kivánt szextől ugy érzem megeröszakoltak, vagy megeröszakoltam szo szerint saját magam általa...
2020. júl. 1. 15:34
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Pedig nincs értelme ezen rágódnod.

Most már senki sem tehetné meg ezt veled, tanultál az esetből, sokan nem ilyen szerencsések és sokkal komolyabb következmények is érték őket az életben.

Túl kell lépned mert nincs okod a múltban ragadni, koncentrálj a jelenre.

2020. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia, valóban nagyon ijesztőek ezek a gondolatok. Ami veled történt, az is ijesztő lehetett valamilyen szempontból. Akár konkrétan az események, akár az, hogy nem érted, hogy mehettél bele. Tested, lelked tiltakozik ellene, mégsem tudod egyszerűen elengedni: fordulj szakemberhez ( pszichológushoz, pszichiáterhez). A háziorvosod beutalhat, nem kell neki elmesélni, így ingyenes.

Addig is, ha nem vagy még 18, a Kék Vonal-t a 116-111 számon hívd (ingyenes), vagy a CallForHelp oldalán is találsz lehetőségeket - segítenek.

2020. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az eset idején 23 voltam, éppen azóta már 30 is elmúltam. Éjszakánként nem alszom, vagy csak reggelre tudok álomba merülni, de pl az elmúlt 2 éjszakám borzalmas volt..egész éjjel a kérdésemben kiírtak mentek a fejemben. Az életminőségem teljesen leromlott. Állandó része lett az életemnek az éjszakai ébrenlét és zokogás. Állandóan a szexuális aktusokból jönnek képek, aztán az önvád, aztán h miért csináltam ezt, és hogy mi volt az a pont, amikor még kevesebb srüléssel kiszálhattam volna ebböl. Igazából néha rácsodálkozom, hogy tudok már ennyi éve ezzel együtt élni.
2020. júl. 1. 16:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, vannak terápiás módszerek, melyekkel ezt a mélyre hatolt problémát kezelni lehet - és érdemes! Ne törődjön bele, de szakember segítségét vegye igénybe, mert az egyedül való rágódás, forgatás, tépelődés, önvád már nem használ, inkább csak rosszabbul lesz tőle. A neten is talál elérhetőségeket. tegye meg a következő lépést,
2020. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...egy kicsit segítettek, hogy a mai napra kicsit összeszedjem magam.
2020. júl. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!