Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett-e már valaki olyan...

Szedett-e már valaki olyan antipszichotikumot, aminek vagy nem volt, vagy volt, de csak elviselhető mellékhatása? Nekem eddig kettőt írtak fel, amire az orvos azt mondta, viszonylag gyenge, első volt az explemed, amitől iszonyatosan szédültem.

Figyelt kérdés
Majd ezért felírta a Reagilát, amitől olyan nappali fogcsikorgatásom lett, hogy van, már sírni volna kedvem. Tudom, ezek nagyon komoly gyógyszerek, de hátha volt már vkinek “tuti befutó”, már amennyire lehet az egy ilyen gyógyszer. Köszi előre is.

2020. júl. 1. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én parnassan-t kaptam, először nagy dózisban, amitől napi 20 órát aludtam, majd beállították a dózist rendesen, és utána "csak" annyi mellékhatása volt, hogy híztam tíz kilót.
2020. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
restigulin nálam durva rángatózást okozott, viszont azt az akineton elmulasztotta, bár attól meg kicsit szédelegtem
2020. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az Explemedet írták fel, de még nem mertem elkezdeni szedni. :(
2020. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Àllítólag az Explemed es a Reagila a legkevesebb mellékhatással rendelkező és legjobb antipszicho, és nekem mindegyiktől előjött olyan dolog, amivel együtt élni nem lehet. Tartok tőle, hogy mi lesz akkor egy erősebbnél. Az explemedtől én nagyon szédültem és derealizációm is lett tőle. Nekem. De sokaknak nagyon jó.
2020. júl. 2. 06:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy megírtad. Miután leálltál vele, ugye nem maradtak meg a mellékhatások?
2020. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, de a derealizációhoz rivotril kellett, hogy eltűnjön. Viszont vissza nem maradt semmi. Én nagyon sajnáltam, hogy ilyen mellékhatása lett nekem, mert ha tehetném, én azt szedném.
2020. júl. 2. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol én meg pont derealizációra + deperszonalizációra kaptam antipszichót. Borzalmas egy állapot az... Nem is hatott, csak a nyugtató. (1-es voltam)
2020. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!