Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szorongás vagy lehet...

Ez szorongás vagy lehet skizofrénia?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon félek a skizofréniától!

S nagyon nehezen kezelés a stresszt.

Sajnos elolvastam minden létező tünetét, s a hallucináción kívül már mind elhittem. Vagyis... Olvastam, hogy földön kívüliek irányítják őket stb...

Ez a gondolat mikor átfutott, nagyon beparáztam, s hiába tudtam, hogy nem igaz, meg nevetséges ez az egész, félelmet keltett bennem.

Persze ennyi erővel akkor is félnék, ha azt olvastam volna, hogy a lufi fújástól rettegnek.

Azt mondták, hogy ez kényszer gondolat és, hogy a szorongás oldásával megszűnik.

Köszönöm.



2020. júl. 4. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A kezeletlen skizofrén nem olvasgat a skizofréniáról, mert neki szerinte semmi baja. Szóval, szorongás a te bajod.
2020. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

#1 Ez ma már nem igaz.


Tudom megnyugtatásból írtad.


Egyéb panaszai miatt eljuthat könnyen az internet korában, hogy olvasgat róla. Bár én tudok hetvenes évekbeli, ilyen esetről is.

2020. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szorongas. Ugyanigy vagyok. Mikor a pszichologustol megkerdeztem, hogy lehetek-e skizofren, mondta, hogy ki ne talaljak ilyen hulyeseget, semmi ra utalo jel nincs. Elsosorban a skizofreneknek nincs betegsegtudatuk.
2020. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha emlékszel az összes többi ezzel kapcsolatos kérdésedre is, akkor szorongás. Ha azokat a másik éneid írták ki, akkor itt az ideje elolvasnod Az ötödik Sally-t.
2020. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Emlékszem. :D Csak sosem elég a megnyugvásból.
2020. júl. 4. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De belőlünk meg már dühöngő őrületet csinálsz, mert annyira unalmas, hogy ezerszer megkérdezed ugyanazt.
2020. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést.
2020. júl. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!