Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Naponta 5-ször változik a...

Naponta 5-ször változik a hangulatom. Ez már hangulat zavar?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel mindenki így van.

Reggel eléggé "kómában" vagyok. Nem szeretek

beszélgetni. Még félig alszom. Fürdőszoba, kávé.

Na, azok után már nyitottabb vagyok.

Aztán indulás.

Útközben eszembe jut a napi program.

Attól függ, milyen, mennyire zsúfolt.

Lehet, ideges is leszek.

És így, tovább.


Tehát ébredés, reggeli, indulás, útközben: kb. 3-szor változik a hangulatom.

2020. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

oké, tehát.. ne keverjük már össze ezt a két dolgot

nyilván az emberekben többféle érzés és hangulat keveredik minden nap, ez természetesen normális, reggel sokan durcásabbak, a buszon idegesek, a barátaikkal vidámak, szomorúak, ha olvasnak valami rossz hírt

de.. az egyáltalán nem normális, ha egyik pillanatról a másikra vált a hangulat nagyon szélsőségesen, tehát még könnyes a szeme az illetőnek, amikor már fogja a hasát a nevetéstől, vagy az egyik pillanatban pozitívan gondol a jövőre, tervezget, a másikban már halálvágya van, és öngyilkosságot fontolgat

igazából az a hangulatváltás, amit kezeltetni kell, nem csak az érzelmek változását jelenti, hanem a gondolkodásmód változását is

persze egy szavunk van rá, de ne keverjétek már össze a kettőt, aki ilyenben szenved, azzal nem az történik, mint amit az első leírt, pokolian kínzó állapot

2020. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint 5x kajálsz egy nap?
2020. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt nem tudom hányszor kajálok, teljesen rendszertelen, de nem is gondolom hogy lehet összefüggés.
2020. júl. 8. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!