Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég gyakran változik a...

Elég gyakran változik a hangulatom és van amikor motivált vagyok, máskor élni sincs kedvem. Mellette éjszaka sűrűn kínoz hirtelen fellépő félelem érzés és úgy érzem mindjárt rosszul leszek, valami bajom lesz. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztára én! Utálom :D Kivéve a félelem érzést, az nincs szerencsére... De a hangulatingadozás rendszeres nálam.
2018. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy te is ebben a cipőben jársz. Elég kellemetlen ez, sokszor nehézséget okoz.
2018. dec. 15. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, Néha segít ha bekapcsolok vmi jó zenét, de ha jön a negatív érzés, akkor elveszem minden motivációmat(még játszani sincs kedvem olyankor, nemhogy dolgozni) tanácstalan vagyok, mit tudnék tenni, hogy kevesebb ilyen hangulatingadozásom legyen...
2018. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!