Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lehet boldognak lenni?

Milyen lehet boldognak lenni?

Figyelt kérdés

Életembe sose voltam még boldog, mivel szellemileg sérült vagyok, így nem tudom milyen érzés lehet ez, az átlagos állapot egy átlagos elmével bíró embernél. Más is van így, hogy aki szellemileg sérült, bármilyen betegséggel sose volt még boldog?

Nekem OCD, depresszió, sikizoférina, állandó idegeskedés, szorongás, boldogtalanság a tüneteim stb...


2020. júl. 6. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

:(

Sajnállak


Nem ismerem a betegséged és szerencsére nem vagyok benne így nem tudom a tüneteit.


De igazán boldog senki nem lehet,azt nem tudom hogy Isten miért büntetett téged ilyennel és miért pont téged,így születtél vagy ezeket később is ellehet kapni?

2020. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A boldogság egy olyan érzés amit testben lélekben át lehet érezni és szerintem akár te is boldog lehetsz csak indíts el egy zenét táncolj énekelj vagy nézz filmeket


Állj a tükör elé és mondd:BOLDOG VAGYOK!


Játssz ,játszani kell


Nézz fel az égre ott fent VÉGTELEN a remény ablakodon pislákol a fény nyisd ki ülj le és mesélj,


Nagyon remélem,hogy boldog leszel életedben!!!

2020. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!