Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csúnya külsővel hogyan lehet...

Csúnya külsővel hogyan lehet boldognak lenni?

Figyelt kérdés

Ha az ember tudja, hogy nem vonzó, hogy akármilyen ápolt, akárhogy ad magára, az örökölt adottságai miatt nem lehet vonzó, és kimarad abból, ami a legjobb lenne az életben: hogy olyasvalakivel legyen együtt, akihez őszintén vonzódna, és aki ezt viszonozná.

Tudom, hogy van egy rakás más dolog is az életben, de enélkül nekem üres. Nem azért vagyok boldogtalan, mert egyedül vagyok, hanem mert tudom, hogy nem is lesz soha senkim, mivel bárki, aki számomra vonzó lenne, kaphat nálam sokkal jobbat is. Így lehet egyáltalán boldognak lenni valahogy?


2015. máj. 14. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Így nem igazán.
2015. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Maszturbálj többet.
2015. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az embert az teszi széppé, ami az illetőből sugárzik. Ez pedig nem optikai kérdés, mert az csak fényvisszaverődés. A boldogság pedig a belső harmóniát jelenti. Hófehérke mostohaanyja állandóan nézte magát a tükörben és a tükörkép mondta neki, hogy nem ő a legszebb.
2015. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Az embert az teszi széppé, ami az illetőből sugárzik. Ez pedig nem optikai kérdés, mert az csak fényvisszaverődés. A boldogság pedig a belső harmóniát jelenti."


Ez egész egyszerűen egy hazugság. Rengeteg romlott, önző, stb. ember van, akinek gyönyörű, vonzó külseje van, és vonzódunk is hozzájuk emiatt. És egy csúnya/torz arcvonásokkal rendelkező ember ugyanúgy lehet jólelkű, önzetlen, akkor sem fogják vonzónak találni. Ez a kisugárzás dolog egy hatalmas hazugság. A kisugárzás is a külsőből fakad.

2015. máj. 14. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát én tök egyetértek veled, mert ugyanezt gondolom én is. Nyilván az sem véletlen, hogy nekem pl. 24 évesen nem volt kapcsolatom, semmilyen.

És nem egyszer kerültem olyan szituációba, hogy konkrétan megmondták, hogy tudnának szeretni, amennyiben másképp néznék ki, és akkor itt jött a felsorolás, amivel én is tisztában vagyok.

Egyébként magát az őszinteséget értékeltem.


De ja ez van, rólam is el lehet mondani egy csomó mindent, hogy belülről különleges vagyok, stb, stb, és mi van akkor?? Sz*rt sem ér, ha hiányzik a vonzalom.


És én úgy mondom ezt, hogy nem egyszer és nem kétszer tapasztaltam.

Amúgy nem tudom, hogyan tudnál boldognak lenni? Valahogy el kellene nyomnod ezt a vágyat kicsit, hogy tényleg ne ezzel foglalkozz napi 24-ben.


Minek? Nincs értelme.

2015. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt akkor tudnám megcsinálni, ha valahogy meg tudnám oldani, hogy sose kelljen emberek közé mennem. Addig tényleg valamennyire elviselhető. De az embernek muszáj dolgozni, vásárolni, stb, és nem bírom kikerülni, hogy lássak szép nőket, párokat, amit már nem tudok kizárni a tudatomból. Olyankor pedig már az egész napom tönkre is ment.
2015. máj. 14. 21:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én is egyet értek. Mindenki piszkál a karrierrel, tanulással, pénzzel. Egyszerűen nem ér semmit ha egyedül vagy folyamatosan... De valahogy majd csak lesz
2015. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, mindenkinek meg kell hogy legyen a párja. Ha pasi vagy és nem túl szép, akkor hasonló kaliberű nőt kell magad mellé tervezned. Mert az egy dolog hogy a szép nők tetszenek, ha te nekik nem, mert ők a sármos, izmos macsókra buknak. Ha vagy képes az igényeidből lejjebb adni, akkor van esélyed, hogy legyen párod és lehet ha lelkileg passzoltok és nem csak a külsőn szenvedtek, akkor még élvezni is tudjátok egymást és azzal együtt az életet is. Mást nem tudok tanácsolni. Vagy marad az örökös vágyakozás, hogy de jó is volna....
2015. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az embereknek nagyon sokféle ízlése van, nem tudhatod, mi tetszik meg benned valakinek. Én például egy gáz csávó vagyok, mégis volt már kétszer is egészen elképesztően gyönyörű barátnőm (meg több átlagos, egy-két csinos stb.). A két gyönyörű csaj mindkettő férjnél van most már, na, az egyiknek egy rohadt jóképű csávó a férje, a másik férje viszont kb. ugyanúgy néz ki, mint én. Annak a lánynak valamiért ilyen ízlése van. Te is találhatsz ilyet, akkor is, ha csúnya külsővel nyilván rosszabbak az esélyeid, de a nullánál jobbak.
2015. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát 8-as, igen, ezt tudom, és azzal tisztában is vagyok, hogy "valamilyen" barátnőm lehetne. De a leírásban is ezt írtam: "nem is lesz soha senkim, mivel bárki, aki számomra vonzó lenne, kaphat nálam sokkal jobbat is"

Ha olyasvalakivel vagyok, akiről pontosan tudom, hogy csak azért ő a párom, mert akik valójában tetszenének, azoknak nem kellek, attól nem leszek boldog. És ezt tapasztalatból mondom, ugyanis már megpróbáltam.

2015. máj. 15. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!