Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tart téged életben?

Simon Petrikov kérdése:

Mi tart téged életben?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint életszükségletek, étel, ital, alvás. Mentálisan az utazás.
2020. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
A szeretet és a remény.
2020. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok szeretetet kapok, szóval engem biztos nem ez éltet :D Van pár dolog, amit kiszeretnék próbálni (mint hobbiként űzni), illetve egy jó pár helyre elutazni még, különböző kajákat megkóstólni. Szeretnék egy nap egy jó anya lenni. Kb. ennyi.
2020. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fortnite, a mcdonalds, meg a taco bell
2020. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyi minden van még előttem, amit megélhetek. Olyanok is, amiket most el sem tudok képzelni, és majd egyszer váratlanul megtörténik.


És persze azok a dolgok, emberek, élmények, emlékek is, amiket már megéltem. Amikre jó érzés visszagondolni, tudni, hogy vannak nekem. Hogy akkor és ott 100%-ban megéltem a pillanatot, és így kell tennem a későbbiekben is. :)


A rosszat is meg kell élni, majd elengedni. Lehet szomorúnak is lenni, de előbb-utóbb el fog múlni, és akkor újra meglátod, megéled megint a jó dolgokat. :)

2020. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy még nincs meg az a kíméletes módszer amivel véget vethetnek mindennek. Tippeket szívesen fogadok. De csak fájdalommenteseket.
2020. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
A kíváncsiság.
2020. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia

Jó tett helyében jót kapni, és a végén a mennyben örök élet fájdalom nélkül. Addig is minél több embernek segíteni és boldognak, vidámnak lenni ha esik ha fagy. Mindenben a jót meglátni és pozitívan szemlélni. Sosem feladni. A jó győz, ez biztos.. :)

2020. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kimaradt még, hogy: Isten a szeretet..
2020. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hit, remény, ima, szeretet, minél kevesebbet aggódni ..
2020. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!