Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok. Sokszor azt érzem hogy, biztos van velem valami baj. Félek, hogy hirtelen szívrohamot vagy agyvérzést kapok (ezek a fő dolgok ami miatt izgulok). Már nem tudok olyan felszabadult lenni mint 3 éve, tudom, hogy ez így műkődik. Sokszor besípol a fülem és a fejem bezsong. Nagyon félek, hogy sose leszek újra felszabadult. Sok minden történt velem az elmúlt években ami megviselt. Nem vagyok már ugyanaz, nem tudok már úgy bulizni ahogy 1éve. Nem érzem ugyanazt a barátaimmal. Folyton szorongok és félek, hogy van velem valami, nem tudom elengedi magam. Remélem tudok valami megynugtatót írni. Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 8. 22:40
 1/3 Antik Város ***** válasza:
Sziia! Először is nyugi. A pánikbetegség legbiztosabb jeleit mutatod. Tehát több, mint valószínű, nem szomatikus eredetűek a tünetek. De a legbiztosabb, ha elrobogsz a háziorvoshoz. El fog küldeni egy pár vizsgálatra, de az első alkalommal is okosabbak lesztek már. Nem kell élned ilyen félelemben - különösen 20 évesen.
2020. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs semmi bajod! Az, hogy nem bírsz úgy, az lehet lelki kimerültség is! Ha valami megrázó/rossz történt veled. Ha nagyon rossznak érzed a helyzetet, menj el pszihológushoz! Vagy csak szentelj magadra egy kis időt! Lehet, hogy önmagad megismerése felszabadultabbá tesz. Ha úgy érzed valami bajod van, menj el szűrővizsgálatokra, és ha minden rendben, akkor nyugodj meg!

Ha egészségesen érkezel, sokat mozogsz, nagyon kicsi az esély a fent említett betegségekre!

2020. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megnyugtatott. Azért félek elmenni orvoshoz, mert úgy érzem jobb lenne ha nem tunám hogy baj van, viszont közben félek. Nemtudom ez normális-e... Tényleg köszönöm, megnyugtatott. :)
2020. júl. 8. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!