Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régi emlékek miért akkor...

Régi emlékek miért akkor törnek elő mikor már majdnem minden oké?

Figyelt kérdés
Ilyen furcsa flashbackjeim vannak olyan emlékek törnek fel amire nem is igazán emlékeztem

2020. júl. 9. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert az agyad tudja, hogy akkor hozza elő ezelet, mikor képes vagy megbírkózni ezekkel az emlékekkel. Ha nagyon rossz állapotban lennél és akkor jönnének elő ezek az emlékek, lehet össze omolnàl...Így meg képes vagy feldolgozni...
2020. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na 1-es nagyon leírta a tutit szerintem és nagyon szépen!

Én komolyan csak annyit tennék hozzá, hogy azért hozza elő egyáltalán, hogy megtudj nyugodni, letudd zárni a rég történt dolgaidat, és tanulj belőlük a jövőre nézve.

2020. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát valójában igazatok van, jó gondolatok

2020. júl. 10. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es tenyleg leirta a lenyeget. Nekem azt mondta a pszichologus, hogy az emberi psziche a tulelesre koncentral egy rossz, nehez szituacioban, nem a problema megoldasara. Tehat ha valakit vernek kicsikoraban, akkor a tuleles a fo szempont. Fiatalkorban raadasul az agy nem kepes ezeket feldolgozni. Mikor megnyugodnak a dolgok az ember korul, felno, akkor tolja oda az agy, hogy na tessek, most mar eleg idos vagy ahhoz, hogy ezeket feldolgozd.
2020. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!