Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fura megmagyarázhatatlan...

Fura megmagyarázhatatlan emlékek, érzések törnek fel a fejemből időnként, de nem tudom ezeket definiálni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez emlék e, (valós, vagy álom) deja vu, vagy mi a fene, mert csak tényleg pár pillanatra tör fel bennem, és meg se tudom határozni, hogy mi ez. Mintha soha nem tudna teljesen felszínre törni a dolog, csak épphogy meg megvillan pár pillanatra, utána el is múlik, és utólag nem tudok rá normálisan visszaemlékezni, ezért nem is tudom, mi ez az emlék. Talán nem is emlék, csak az agyam valahogy annak próbálja beállítani, és ezért nem tudok egyetlen szegmenst sem utólag visszamondani belőle. Kicsit álomszerű az egész. Kb 3-4 havonta szokott előjönni ez a dolog, de akkor napi többször is. Van hogy 10 percenként. Olyan fura ez a dolog, hogy el se tudom magyarázni normálisan. De ha van itt pszichológus, vagy pszichiáter, vagy olyan aki már átélt ilyet, biztos tud valami magyarázattal szolgálni erre.

2019. júl. 4. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott a kérdésben a válasz.


Fura, megmagyarázhatatlan emlék :D

2019. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném ennyivel elintézni :D Érdekelnek a miértek
2019. júl. 4. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Skizofrénia első tünetei pl.
2019. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi, h off, de ilyen nekem is szokott lenni!:O

19/L

2019. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni :) a múltbeli esemenyek jönnek elő
2021. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!