Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes orvoshoz...

Szerintetek érdemes orvoshoz fordulni? Vagy egyedül is meg lehet oldani? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon durva hangulatingadozásaim vannak. Napi minimum 6-7 sírógörcs, aztán 5percig pozitívan látom a dolgokat, aztán megint kétségbe esek. Féltékemy vagyok a legjobb barátnőmre, hogy lett barátja, nekem meg nem. Mindenkivel kiabálok itthon is. De nem direkt. Úgy érzem magam, mint egy 15 éves kamasz, ráadásul hirtelen az arcom is tiszta pattanás lett, mint egy tininek. Pedig 21 vagyok. Nagyon sokat gondolkodom öngyilkosságon, utána elmegyek bulizni és úgy érzem milyen szép az élet, aztán gumi nélkül lefekszem egy random idegennel, majd nagyon megbánom. Szóval ilyesmiket érzek mostanság+motiválatlan vagyok nagyon..

21/L



2020. júl. 10. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fordulj orvoshoz. Nem szégyen segítséget kérni. Addig tedd míg megteheted, és nem roppansz össze.
2020. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Borderline
2020. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez orvos kell.De ez nem szégyen.Tudod,hogy mennyien mennek orvos mentális problémákkal?Többen,mint hinnéd.
2020. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak kicsit félek, mert mikor mondtam ezt a szüleimnek, az volt a válaszuk, hogy meg van mindenem, mit hisztizek. És ez végülis igaz, de nem érzem úgy, hogy tehetnék róla és ha akarok sem tudok változtatni az érzéseimen, próbáltam már. Szóval szerintem holnap kérek időpontot dokihoz.

2020. júl. 10. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nálam 20 évesen kezdődött a kőkemény depresszió, nagyon sokáig húztam, csak nemrég mentem először orvoshoz. Bar előtte is biztos voltam benne, de csak egy hónapja diagnosztizáltak borderlinenal... egyelőre csak pszichológushoz járok, amíg ott vagyok addig jo, mert ő végre nem bagatellizálja el a dolgot, de ő is megmondta, hogy nekem mar be kell majd feküdnöm. Öngyilkossági módszerek keresése nálam napi elfoglaltság. Mar nagyon kidolgozott tervem is van. Amit leírtál, az alapján számomra elég egyértelmű az eseted. Mindenképp menj orvoshoz.
2020. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Borderline szemelyisegzavarrol olvastal mar? Gyanus.

Nekem a gyogyszer es az oregedes segitett csak.

2020. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!