Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell pszichológust...

Hogyan kell pszichológust keresni?

Figyelt kérdés

Mármint hol lehet ezt?

Egy adott modszerben kepződött pszichológust keresnék, de az internettel nem jutottam sokra.


2020. júl. 13. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy érted, hogy nem tudtad beírni a google a városod nevét meg a pszihológus szót?
2020. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De képzeld idáig eljutottam :D de a városra a pszichologus szóra és az adott modszerre rákeresve nem találtam ertelmes találatot. Pedig az nem létezik, h ekkora városban senki ne ismerje a módszert.
2020. júl. 13. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
melyik városban laksz?
2020. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha interneten nem sikerül találni, akkor én megpróbálnék írni egy mentális betegségekkel foglalkozó szervezetnek, hátha ők tudnak valami hasznosabbat mondani. Egyáltalán nem ciki írni nekik, akár álnéven sem.
2020. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a pszichologuskereso.hu, sokan vannak fent kitöltött adatlapokkal, helyszínekkel, árakkal, weboldallal, akár értékeléssel is!
2020. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!