Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A neurotop nevű gyógyszert az...

A neurotop nevű gyógyszert az epilepszián kívül mire írják még fel?

Figyelt kérdés
Ez az egyik gyógyszer, akit felírt a pszichiáter, itthon olvastam, hogy ez epilepszia ellen van. Nagyon összetett a gondom, elmondtam neki, hogy dührohamaim vannak, extrém haragot es gyűlöletet érzek bárki iránt, akivel konfliktusom volt, valamint a depresszió sokszor átcsap sírógörcsbe. Illetve szorongok es kenyszergondolataim is vannak. Gondolom emiatt írhatta ezt fel, nyilván tudja, hogy mit csinál, de meglepődtem, hogy epilepszia elleni gyógyszer kellene szednem, pedig olyan gondom nincs.
2020. júl. 13. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat akkor krónikus fejfájásra antidepresszánst kaptam, pedig egyáltalán nem vagyok depressziós.
2020. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]



A te bajodra is hat a gyógyszer

2020. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is extrém dühvel és stresszre előforduló remegésel jelentkeztem a phszihiáternél, erre kaptam én is epilepszia elleni gyógyszert

De a múltkor amikor benn voltam a sürgősségin mert felszaladt a vérnyomásom meg a pulzusom is egyszerre akkor is epilepszia elleni gyógyszert kaptam

Az epilepszia elleni gyógyszerek a legerősebb nyugtatók közé tartoznak valószinűleg azért adják őket nem epilepsziás de stressz vagy dührohamosoknak is

2020. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkohol elvonasra is adjak.
2020. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!