Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiát le lehet...

Szociális fóbiát le lehet küzdeni teljesen?

Figyelt kérdés

Ti hogyan hesegetetitek el a szocfobb okozta negatív nem valós gondolatokat?

Enyhe szocfob vagyok, de pont elég hogy boldogtalan legyek.



2020. júl. 15. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is van sajnos, azt mondják, hogy közép-magas dózisban a kenderből kivont CBD hatóanyag csökkentheti a szociális fóbiát, szorongást. Én használom, de nagyon drága, 8000 forintért kapsz 30 darab kapszulát, szorongásra meg nem elég napi 1-2 tabletta. Én 5-8 nál éreztem már a hatását, de erre kinek van pénze? Ha 8al számolsz akkor 4 napig se bírja, és majdnem 10 ezer forint volt. Szóval ez egy megoldás ha van rá havi 100-200 ezred.
2020. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bhaurora1 ***** válasza:
100%
Menj sportolni,foglald le magad hasznosan, csinálj olyan dolgokat mit szeretsz s kerüld azokat az embereket kiket nem viselsz el, vagy változtass munlahely, lakóhely, környezet... Senki nem tökéletes, de az egyedüllét luxus... Sajnos össze vagyunk zárva sokféle emberrel, el kell viselni. EM KELL SEMMI GYÓGYSZER, magadon segíts a gondolkodásoddal
2020. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!